Кімнати та ціни

 • Десятимісна кімната

  Площа становить близько 50 м2. Вона складається з двох приміщень об’єднаних аркою. У кімнаті 10 односпальних ліжок з ортопедичними матрацами і 2 розсувні дивани. Індивідуальні шафки під ключ, вішаки, безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер.
  К-ть місць: 10
  ГРН 300.00 За людину за ніч
 • Двомісний номер

  Площа становить близько 20 м квадратних.У кімнаті 1 велике двоспальне ліжко, 2 односпальних ліжка з ортопедичними матрацами,1 додатковий розкладний диван.Телевізор з кабельним телебаченням, безкоштовний Wi-Fi,індивідуальні шафки під ключ,вішаки для одягу,рушники для душу.
  К-ть місць: 2
  ГРН 900.00 За ніч за всю кімнату
 • Приватна двомісна або чотиримісна кімната з санвузлом

  Площа становить близько 30 м2. У кімнаті одне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, приліжкові тумби, лампи, стіл, вішаки, телевізор з кабельним телебаченням, безкоштовний Wi-Fi, одне односпальне ліжко з ортопедичним матрацом і один розкладний диван, душ, туалет, фен, пральна машина, великі рушники.
  К-ть місць: 4
  ГРН 1200.00 За ніч за всю кімнату
 • Чотиримісний номер

  Площа становить близько 20 м квадратних. У кімнаті 1 велике двоспальне ліжко, 2 односпальних ліжка з ортопедичними матрацами,1 додатковий розкладний диван.Телевізор з кабельним телебаченням, безкоштовний Wi-Fi,індивідуальні шафки під ключ,вішаки для одягу,рушники для душу.
  К-ть місць: 4
  ГРН 1200.00 За ніч за всю кімнату